ברוכים הבאים לקי דיפו ציוד למנעולן .
מהפכה בישראל - המחירים המשתלמים ביותר לסחורה איכותית

מגוון כלים אונליין שיסייעו למנעולן לבצע את עבודתו בכלל ועבודתו על רכבים בפרט. רק אצלנו המוצר מגיע עם הוראות קידוד, אימות מכשירי קידוד שונים בדבר הצלחתם לבצע את העבודה, סרטוני הדרכה, מדריכים כתובים, נתונים על המוצר המקורי להשוואה ועוד מגוון הפתעות שאסור לנו לספר כאן כי כולם תמיד מעתיקים מאיתנו. הבטחנו לכם פצצה והבאנו ! חשוב רק להתאזר בסבלנות, צוות של 4 בעלי מקצוע מכינים עבורכם את המדריך המקיף ביותר למנעולנות רכב אונליין. צוות פיתוח מקדיש שעות אינספור בפיתוח כלים שיסייעו לכם למצוא את המוצר הדרוש ולסייע לכם להשלים את העסקה בביצוע העבודה בהצלחה.

View Our Works

אלינו מגיעים מפה לאוזן

זה לא סוד ששם טוב משמן טוב, אלינו בעלי המקצוע מגיעים מהמלצות. כוכב חדש בסיטונאות הישראלית. אנו מביאים לכם את המחירים הטובים ביותר, זמן אספקה מהיום לאתמול, סחורה ארוזה, ממוינת ומבורקדת המאפשר ניווט קל לאחר הרכישה באתר. כל היתרונות שלנו הם רק הפרומו וזה הולך מצוין עם המחיר המפתיע. כבר לא שווה להזמין מחו"ל ! הייתם מרוצים תשאירו המלצה כמו לקוחות רבים נוספים.

לחץ להמלצות

מידע טכני

<רוב המוצרים שלנו אשר נמכרים לבעלי מקצוע מכילים מאפיינים רבים המסייעים למנעולן לקבל את ההחלטה הנכונה עבור רכישת המוצר המתאים. על מנת להינות ממגון הנתונים הטכניים, הספרות המקצועית, הסרטונים והפתעות נוספות יש להירשם כמשתמש רגיל ולהמתין לאישור חשבונך כמנעולן.

Read More

סחורה איכותית

הסחורה שלנו מיובאת ממגוון מפעלים וספקים בעולם. חלקה אף נרכשת ממוסכים מורשים מקומיים. אצלנו ניתן להשיג מפתחות מקוריים ותחליפים. סחורה המיוצרת בסין עוברת אצלנו בדיקת איכות וסחורה שמגיעה מתורכיה, ספרד, איטליה ואנגליה לעולם אינה מאכזבת.

לקריאה נוספת

ארגון המנעולנים

<על מנת להינות מהטבות ייחודיות לחברי ארגון המנעולנים בישראל יש לשלוח תצלום של התעודה לכתובת הדואר האלקטרוני שלנו. בפנייתכם חשוב לציין את מספר הטלפון הנייד ו/או שם המשתמש איתו נרשמתם לאתר. האישור מתבצע בתוך 24 שעות מקבלת הפניה במשרדי החברה. שימו לב כי חברי ארגון המנעולנים נהנים מהנחה קבועה לכלל המוצרים באתר ומבצעים שיוקצאו מעת לעת לחברי הארגון בלבד ! משתלם להיות חבר בארגון המנעולנים בישראל עכשיו אפילו יותר.

לפרטים נוספים
Open chat
דילוג לתוכן